Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu.


Cel istnienia serwisu

Stworzyliśmy Alle Archiwum, ponieważ największy polski portal aukcji nie udostępnia publicznie swojego archiwum, do którego w końcu trafiają wszystkie zakończone aukcje. Dzięki Alle Archiwum zobaczysz co kryje się pod numerem wygasłej aukcji, z łatwością odnajdziesz rzadko wystawiane przedmioty oraz prześledzisz aktywność użytkowników największego polskiego portalu aukcyjnego.

Udostępnianie prywatnych danych

Chcemy zaznaczyć, że nie udostępniamy prywatnych danych ani nie przechowujemy w naszej bazie żadnych danych osobowych, wykorzystywanych przy transakcjach. Wszystkie dane zawarte na Alle Archiwum są lub były publicznie dostępne na największym polskim portalu aukcyjnym. Zakładamy, że każdy, kto publikuje swoje prywatne dane na publicznie dostępnej stronie, liczy się z tym, że mogą być one powielone przez wyszukiwarki (np. google.com) i zarchiwizowane (np. archive.org).
Jeśli nie chcesz, by w internecie można było znaleźć Twoje numery telefonów, GG, nazwy kont itp., to nie podawaj ich lub ogranicz ich udostępnianie tylko do stron stworzonych do publikacji danych, takich jak „O mnie”.


Z poważaniem
    Zespół Alle Archiwum