PAA - Pomoc

<<Powrót

Usługi i ich ceny

Usługi oferowane przez PAA nie wymagające posiadania konta
  • "Odblokowanie danych kontaktowych" - za wysłanie 1 SMS-a na numer 79068 użytkownik otrzymuje kod, który umożliwia odblokowanie danych kontaktowych na 1 stronie aukcji. Cena wysłania jednego SMS na wskazany numer to 9 PLN netto / 11,07 PLN brutto.

Usługi oferowane przez PAA wymagające posiadania konta
  • "Detektyw" - za wysłanie 1 SMS-a użytkownik otrzymuje kod, który umożliwia odblokowanie 5-ciu użytkowników.
  • "Odblokowanie danych kontaktowych" - za wysłanie 1 SMS-a użytkownik otrzymuje kod, który umożliwia odblokowanie danych kontaktowych na 5-ciu stronach aukcji.
Ceny i zasady doładowania
Koszt 1 sms-a wysłanego na numer 91958 wynosi 19 PLN netto (23,37 PLN brutto).

Każde kolejne doładowanie działa tak samo - zwiększa o 5 licznik możliwych do odblokowania użytkowników/treści aukcji, podczas gdy wybranie konkretnego użytkownika/treści aukcji zmniejsza ten licznik o 1
Zasady działania usług wymagających logowania
Odblokowanie użytkownika w Detektywie jest bezterminowe, więc nowe aukcje i komentarze, które pojawią się na Allegro na stronach z komentarzami, będą w nim widoczne i odblokowane. Analogicznie, odblokowanie treści na danej aukcji jest bezterminowe.
Zależności pomiędzy usługami
Usługi są niezależne od siebie. Odblokowanie użytkownika w Detektywie nie powoduje odblokowania jego danych kontaktowych w treściach zarchiwizowanych aukcji - jest to oddzielna usługa.

Każda usługa posiada osobny licznik.